ÇÖZÜMLERİMİZ

 

İsabetli gelecek
öngörüsünde bulunmak
iş süreçlerinin verimli
yürütülmesinden geçer.

 

 

 

Enerji Piyasası Mevzuat Analiz Tabanı Nedir?


 

 

 

 
 

 

 

 
Enerji piyasası mevzuatının analiz tabanı olma misyonunu taşıyan EPM, piyasa mevzuatı ile ilgili teknik ve diğer tüm düzenlemeleri bir araya getirerek iş süreçleri ile mevzuat arasında verimli ve kuvvetli bir bağ oluşturmayı hedeflemektedir. EPMbasic ve EPMpro sizin uymak zorunda kalacağınız değil, size uyum sağlayacak bir çözümdür.
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Analiz Aracı Olarak EPM


Enerji piyasasını ilgilendiren düzenlemeler iş süreçleriniz ile entegre durumdadır.
Hakimiyet gerektirir. İşte bu nedenle analiz edilmelidir.

 

Mevzuat
Takibi

Enerji piyasasını doğrudan ve dolaylı olarak ilgilendiren tüm düzenlemeler, EPM bünyesinde Mevzuat Tabanı’nda dijitalleştirilmiştir. Böylece sayfalarca kağıt ve dosya kaosu olmaksızın ulaşılabilirlik sağlanır. Bu tabanda kullanıcılar, yer alan fonksiyonlar ve destekleyici eklentiler sayesinde işlevsel bir takip gerçekleştirir.

Etkin
Analiz

EPM bünyesinde yer alan ve her kullanıcı için kendine özel olacak Analiz Tabanı’nda, kullanıcılar uzmanlıklarını ilgilendiren öncelikli düzenlemeleri bir araya toplar ve gereği düşünülerek hazırlanmış EPM fonksiyonları sayesinde etkin bir analiz gerçekleştirir.

Organize
Takım

EPM bünyesinde kurulacak mevzuat takımı ile piyasa oyuncularının tüm insan kaynağının EPM’e ulaşılabilirliği sağlanır, böylece operasyonların ayrılmaz bir parçası olan düzenlemelere hakimiyet konusunda, insan kaynağı güçlendirilir. Takım üyeleri EPM üzerinde birbirleri ile iletişim halinde olduğundan, konu özelinde oluşturabilecekleri özel gruplar ve global gruplar ile, analizlerine interaktif şekilde devam ederek ekip çalışması yapabilirler.

Kurumsal
Hafıza

EPM bünyesinde her geçen gün birikecek analiz çıktıları sayesinde, düzenlemelere ilişkin, kişilerden bağımsız bir kurumsal hafıza yaratılır.

 

 

EPM, Enerji Piyasası Mevzuatının Analizini
Gerçekleştirecek Bir Yazılım Çözümüdür

 

 

 

 

 •  

  BULUT TABANLI

  Her zaman teknolojik güncelliğini korumaya devam edecek olan bulut tabanlı EPM ile, her yerden analizinize devam edebilir ve tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 •  

  WEB ve MOBİL UYUMLU

  Mobil uyumlu tasarımı ile tablet ve akıllı telefonlarda kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

 •  

  GÜVENLİ

  EPM içerisinde yer alan tüm bilgiler ve kullanımı sırasında gerçekleşen tüm veri akışı güvendedir.